Toz Boya ve Yaş Boya Ekipmanları

Plastik Kabinler

8 + 8 mm et kalınlığı içeren iki adet plastik panel toplam 100 mm kalınlığı oluşturacak şekilde plastik kaynağı ile birleştirilerek panel sistemi oluşturulmuştur. Bu sistem ile panel yapı mukavemeti artırılmıştır. Bu konstriksiyon sistemi ile kabin gövdesinde metal malzeme kullanılmamış ve kabin içi boya tutunması engellenmiştir.

Kabin Tabanı

Kabin içine dökülen toz boyanın geri kazanımı ve kabin içi temizlik işleminin kolay yapılabilmesi için kabin tabanı bir insanı taşıyacak mukavemette plastik malzemeden imal edilmiştir. Kabin tabanında boya emiş kanalı, bu kanala ulaşım temizliğinin yapılabilmesi için 70 derece açılabilen flap grubu, kanal – flap dışında kalan eğimli yüzeylerin kabin emiş grubu çalışması sırasında, kabin tabanına dökülen toz boyanın geri kazanımı – kabin içine dökülen toz boyanın filtre sistemine darbesiz – yıpratılmadan geri kazanımı için dizayn edilmiş kompresör havası beslemesi ile çalışan jet temizleme içermektedir.

Kabin Yan Duvarları

Plastik malzemeden imal paneller kullanılmış ve yukarda miktarları bildirlen otomatik tabanca slot grupları, iş parçası giriş/çıkış pencereleri, manuel boyama penceresi içermektedir.

Kabin Tavan Grubu

Plastik malzemeden imal paneller kullanılmıştır, Ve kabin içi aydınlatma için dört adet 2×40 watt armatür (exproof aydınlatma) grubu içermektedir.

Anti-Statik Plastik Toz Boya Kabin Grubu

Model

Anti – Statik Plastik

Kabin Dış Ölçüleri

 

En

1.700 mm

Uzunluk

5.000 mm

Yükseklik

3.206 mm

İş Parçası Kabin Giriş / Çıkış Geçiş Slot Ölçüleri

 

En

600 mm

Yükseklik

2.000 mm

Otomatik Tabanca Slot Sayısı

5 + 5 = 10 Adet

Otomatik Tabanca Slot Ölçüleri

90 Mm En X 2000 Mm Yükseklik

Hemen Arayın !